Šioje svetainėje naudojami slapukai iš sistemos „Google", kad būtų galima teikti paslaugas ir analizuoti srautą. Jūsų IP adresas ir naudotojo priemonė bendrinama su „Google" kartu su našumo ir saugos metrika, siekiant užtikrinti paslaugos kokybę, generuoti naudojimo statistiką ir aptikti bei spręsti piktnaudžiavimo problemas.

Apie mus

Svajonių namų misija tampa dar paprastesnė.

Namai - tai komforto zona ir mieliausia vieta širdžiai. Tačiau svajonių būsto paieška ar pardavimas gali užimti daug laiko, sukelti papildomų klausimų bei rūpesčių.

AMBERTI gimė siekiant šį procesą palengvinti ir supaprastinti. Esame sukaupę ilgametę patirtį nekilnojamojo turto srityje bei žinome visas aktualiausias rinkos tendencijas. Be to AMBERTI vadovė Gintarė, prieš pereidama į nekilnojamojo turto sektorių, įgijo teisės mokslų bakalauro ir magistro laipsnius bei įgytas žinias nevienerius metus taikė praktikoje. Taigi, mūsų klientai gali būti ramūs ir dėl teisinių būsto pirkimo ar pardavimo aspektų: visada mielai patarsime bei pakonsultuosime.

Neapsiribojame tik Šiaulių ir Klaipėdos miestais, savo paslaugas teikiame ir visuose šių didmiesčių aplinkiniuose rajonuose, nuo Radviliškio iki Pajūrio krantų Neringoje.

3.6 mln

Metiniai pardavimai

40+

Laimingi klientai

20+

Atlikti sandoriai

15+

Aptarnaujamos savivaldybės

Išskirtinis dėmesys klientui bei ilgametė patirtis rinkoje - mūsų raktas į sėkmę padedant tiek parduodant, nuomuojant ar perkant būstą.

Gintarė Želvienė

AMBERTI vadovė

Mūsų vertybės

01/

Profesionalumas bei kompetencijų įvairovė - Esame sukaupę ilgametę patirtį nekilnojamo turto rinkoje, atidžiai sekame ir vadovaujamės sparčiai kintančiomis rinkos tendencijomis. Neapsiribojame vien savo srities žiniomis - buvusios teisės specialistės įkurtame NT versle aktualus ir teisinis NT aspektas. Būtent kompetencija ir lankstumas įvairiose srityse mums padeda visuomet būti vienu žingsniu priekyje ir suteikti kompetentingą pagalbą bet kuriam klientui.

02/

Pasitikėjimas ir sąžiningumas - Komunikacija su klientu yra mūsų pagrindinis prioritetas, todėl siekiame, kad bet kokiame procese niekuomet neliktų neaiškumų. Atvirumas, konstruktyvus dialogas bei nuolatinis bendradarbiavimas leidžia klientui geriau suprasti bet kurią iškilusią situaciją ir būti visada užtikrintam kiekviename pardavimo ar pirkimo žingsnyje.

03/

Nuoširdumas ir empatija - Geranoriškumas bei šiltas bendravimas mums yra svarbiausia bendraujant su bet kuriuo klientu. Galite būti tikri, kad visada išklausysime Jūsų viziją, padėsime rasti tinkamiausią sprendimą ir suteiksime išskirtinį dėmesį.

Komanda

AMBERTI komanda – tai ne tik profesionalai turintys ilgametę patirtį įvairiose nekilnojamojo turto srityse, bet ir bendruomenė, nuolat tobulinanti savo žinias ir įgūdžius siekiant aukščiausio kokybės standarto klientams.

Mumis pasitiki

Search arrow icon
01/

05

Buto pardavimas su Amberti - lyg atostogos

Amberti komanda, aukšto lygio specialistai savo srityje. Pasitikėjau jais 100 proc. Buto pardavimas vyko taip sklandžiai, kad jaučiausi lyg atostogaudama tuo klausimu. Viskas buvo labai aiškiai išdėstyta ir informuota. Dirbta operatyviai ir pozityviai. Kreipčiausi ir kitą kartą neabejotinai.

Aida

Greitas ir sklandus sklypo pardavimas

Amberti padėjo parduoti sklypą, kurį patys turbūt būtume pardavinėje dar ilgai. Tikrai rekomenduoju, ne tik puikūs specialistai, bet ir tikrai labai malonūs žmonės kartu bendradarbiauti. Visada atsakys į iškilusius klausimus, patars, kaip geriau daryti. Ačiu Jums!

Kristina

Kokybiškas dokumentų paruošimas

Dėkoju už greitą, tikslingą dokumentų paruošimą.Viskuo pasirūpinta tinkama eiga, sklandus darbas įgyvendintas per trumpiausią laiką.

Nida

Amberti Brokeriai - tikri profesionalai savo srityje

Noriu padėkoti Jūsų komandai už malonų, nuoširdų bendravimą ir pagalbą išnuomojant butą. Greitai ir be problemų surado nuomininkus. Esu labai patenkinta suteiktomis paslaugomis nuo nuomos sutarties parengimo iki puikių objekto nuotraukų ir skelbimo aprašymo. Įtin atsakingi ir reikiamą patirtį turintys brokeriai! Net nedvejodama rekomenduoju.

Sandra

Struktūrizuotas namo pardavimas su Amberti

Noriu padekoti už viską, kas liečia mūsų namo pardavimą, už kantrybę, laiką ir rūpestį. Jei kada dar reikės, kreipsiuosi tik į jus. Didelis ačiū.

Milda

Patikimi ilgamečiai partneriai - mūsų sėkmės garantas

Didžiuojamės ir džiaugiamės per daug darbo metų užmegztomis partnerystėmis ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Jos padeda sklandžiai judėti į priekį ne tik mums, bet ir bet kuriam klientui.