Šioje svetainėje naudojami slapukai iš sistemos „Google", kad būtų galima teikti paslaugas ir analizuoti srautą. Jūsų IP adresas ir naudotojo priemonė bendrinama su „Google" kartu su našumo ir saugos metrika, siekiant užtikrinti paslaugos kokybę, generuoti naudojimo statistiką ir aptikti bei spręsti piktnaudžiavimo problemas.

Karjera

Turi entuziazmo? Paverskime tai ekspertiškumu su AMBERTI.

Apie AMBERTI: tai viena sparčiausiai augančių nekilnojamojo turto agentūrų šiaurės ir vakarų Lietuvoje, užtikrinanti išskirtinę paslaugų kokybę savo klientams bei dinamišką ir motyvuojančią darbo aplinką savo darbuotojams. Įmonės kultūroje plėtojame inovacijas, kūrybingumą ir sąžiningumą, išlaikydami bendrystę kaip aukščiausią prioritetą. Įkvėpti ateities vizijos plėstis visoje Lietuvoje ir formuoti talentingą bei ambicingą ekspertų komandą, didelį dėmesį skiriame nuolatinei naujų, perspektyvių talentų paieškai.

Tad jei sieki karjeros nekilnojamojo turto srityje, trokšti išbandyti save dinamiškoje aplinkoje ir tapti dalimi komandos, kuri kasdien įkvėps tave veikti - prisijunk prie mūsų ir leisk AMBERTI tapti tavo sėkmės dalimi bei antraisiais namais, jau dabar!

Kodėl verta rinktis AMBERTI? Mūsų teikiami privalumai:

Atmosfera

Komandoje vystome empatišką aplinką, kuri skatina efektyvų darbą, o tarpusavio parama ir supratimas kiekvienam leidžia jaustis kaip šeimos nariui.

Grafikas

Siūlome lankstų darbo grafiką, kuris ne tik suteiks galimybę sklandžiai derinti profesinį ir asmeninį gyvenimą, bet ir leis prisitaikyti prie savo individualių poreikių, užtikrinant optimalų darbo komfortą.

Tobulėjimas

Skiriame ypatingą dėmesį nuolatiniam mokymuisi, suteikiant priemones bei resursus, reikalingus sėkmingam ir pelningam karjeros keliui.

Paskelbta

Pareigos

Miestas

2024-01-01

NT Brokeris

Šiauliai

2024-01-01

NT Brokeris

Šiauliai

2024-01-01

NT Brokeris

Šiauliai

Užpildykite formą ir aplikuokite į Jums patikusią poziciją!

    Prisekite savo gyvenimo aprašymą

    Failas nepasirinktas
    Sutinku

    Sutinku su privatumo politika