Šioje svetainėje naudojami slapukai iš sistemos „Google", kad būtų galima teikti paslaugas ir analizuoti srautą. Jūsų IP adresas ir naudotojo priemonė bendrinama su „Google" kartu su našumo ir saugos metrika, siekiant užtikrinti paslaugos kokybę, generuoti naudojimo statistiką ir aptikti bei spręsti piktnaudžiavimo problemas.

Paslaugos

Reaguojame greitai, lanksčiai ir profesionaliai.

Nekilnojamo turto įsigijimas ar pardavimas - labai individualus procesas, kuriam vykdyti nėra vieno teisingo kelio. Žinodami, kad skiriasi kiekvieno kliento lūkesčiai, poreikiai bei galimybės, teikiame itin platų paslaugų spektrą.

Suprasdami nuolat kintančią rinką, visada suteikiame galimybę išsamiai pasikonsultuoti su mūsų specialistais prieš būsto pirkimą ar pardavimą. Taip pat padedame su būsto fotografija bei patraukliu pateikimu skelbimuose.

Mūsų tikslas - padėti klientui bet kuriame pirkimo ar pardavimo etape, taip nuo pečių nuimant daugybę rūpesčių ar kylančių klausimų.

Nesvarbu, dėl kokios priežasties planuojate kreiptis į nekilnojamo turto brokerį, AMBERTI komanda yra pasiryžusi kartu atrasti Jums tinkamiausią sprendimą.

Paslaugos

Nekilnojamojo turto pardavimas

Nekilnojamo turto pardavimas - ilgas ir varginantis procesas? AMBERTI griauna šį stereotipą ir pasirūpina efektyviausiu pardavimo procesu nuo A iki Ž.

  • Padėsime nustatyti aukščiausią objekto kainą.
  • Parinksime efektyviausią pardavimo strategiją.
  • Pasirūpinsime patraukliomis, profesionaliomis būsto nuotraukomis: fotografuojame tiek interjerą ir eksterjerą, tiek būstą iš paukščio skrydžio.
  • Suorganizuosime bei dalyvausime būsto apžiūrose.
  • Paruošime preliminarią pirkimo-pardavimo sutartį bei kitus reikalingus dokumentus notariniam sandoriui.
  • Pakonsultuosime teisiniais NT klausimais.
  • Perduosime naujojo būsto raktus pirkėjams.

Nemokamai sužinokite savo nekilnojamojo turto vertę

Rezervuokite konsultaciją ir mes įvertinsime Jūsų turimo objekto kainą

Registruotis konsultacijai